Diament Designu 2015!

LAMPA-WOODLINE-2
1024 768 Lampeko

Diament Designu dla lampy Woodline Square.

Z przyjemnoscia informujemy ze lampa z serii Woodline Square zdobyła Diament Designu 2015 na Miedzynarodowych Targach Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2015.

Woodline Square zdobyła nagrodę w konkursie „Liczy się pomysł – dobre polskie projekty dla wnętrz”. Jej twórcą jest projektant Robert Brudło z firmy Archisztuka. Stworzyliśmy czystą, naturalną formę, wspieraną nowoczesną technologią LED, wpisującą się w dzisiejszy charakter wnętrz. Lampa urzeka swoją prostotą a ostre krawędzie uwydatnią nietuzinkowy charakter.

Piotr Jakubczyk, właściciel Lampeko – „jest to dla Nas wielki zaszczyt i wyróżnienie zostać nagrodzonym Diamentem Designu 2015. Woodline Square to nasz pomysł na oświetlenie łączące cechy elegancji i nowoczesności. Drewno to wspaniały dar natury. Wykorzystane we wnętrzach w swej czystej formie daje wrażenie obcowania z naturą”

Lampeko to polska firma produkująca oświetlenie. ” Z pasją do drewna. Z wizją na światło. Z zamiłowaniem do tworzenia. „Projektujemy i wykonujemy nowoczesne oświetlenie dekoracyjne i architektoniczne. W naszych projektach wykorzystujemy naturalne materiały i nowoczesną technologię.